Uwierz w siebie (9788360528983) - OKAZJE Oceń produkt:

od 22,20 PLN

oszczędzasz do 21%

  • Producent: Wydawnictwo KOS
  • Kategoria: Psychologia
  • ISBN: 9788360528983
  • Oprawa: twarda
  • Autor: Murphy Joseph
  • Wydawnictwo: Kos
  • Ilość stron: 176
  • Rok wydania: 2009
Czy masz wrażenie, że nie do końca korzystasz z talentów, którymi pozostałeś obdarzony? Czy chciałbyś zrealizować swoje marzenia? U korzeni każdego pokaźnego osiągnięcia stoi marzenie idea w umyśle człowieka, który dokonał niezwykłego dzieła. W tej książce dr Joseph Murphy demonstruje ci, w jaki sposób możesz urzeczywistnić swoje marzenia. Należy zacząć od właściwego nastawienia umysłu od przekonania, że dla chcącego nic niełatwego.
Twoja wiara w siebie sprawi, że podświadomy umysł poprowadzi cię od oczekiwań do czynów, od nadziei do jej spełnienia, od marzeń do osiągnięć. Bóg obdarzył cię solidnymi talentami. Musisz je poznać i zacząć świadomie ich używać. Wtedy uaktywni się twój podświadomy umysł, doprowadzając do urzeczywistnienia tego, co w nim złożysz podobnie jak gleba, która troszczy się o to, aby zasiane w niej ziarno wydało stokrotny plon.
Podążając za myślą Autora przekonasz się, w jaki sposób poeci, artyści, wynalazcy i przedsiębiorcy posłużyli się myślami obecnymi w ich umysłach do osiągnięcia swych celów. Przekonasz się, że i ty możesz użyć te same techniki do wzbogacenia swego życia.
*****
Dr Joseph Murphy (1898-1981), założyciel Kościoła Nauki Bożej (The Church of Divine Science), jest autorem książek i nagrań dźwiękowych, dotykających duchowego wymiaru życia człowieka. W swych wykładach i audycjach radiowych poruszał tematy podstawowych ludzkich wartości i sztuki zdrowego i spełnionego życia. Analizował także nauczanie sporych filozofów jednocześnie ze wschodniego, jak i zachodniego kręgu kulturowego.
Dr Murphy napisał ponad trzydzieści książek. Najmocniej znana z nich, Potęga podświadomości, pozostała wydana po raz pierwszy w 1963 roku i natychmiast stała się bestsellerem. Szanowano ją za jeden z najlepszych poradników samopomocy, jakie kiedykolwiek napisano.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Psychologia